• contact us

Pielgrzymka 8 – dniowa
Termin: 18-25.08.2012r.

Dzień 1
Rozpoczęcie pielgrzymki o godzinie 5.00. Przejazd do Studzienicznej. Pobyt w Sanktuarium (msza św.). Następnie przejazd do KOWNA. Wieczorny spacer po mieście z uwzględnieniem Alei Wolności, Ratusza, gotyckiej katedry oraz ruin zamku. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 2
Śniadanie. Przejazd na Łotwę. AGŁONA. Uświadczenie sanktuarium. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do TALLINA. Zwiedzanie: Starówka, średniowieczny Rynek, katedra, mury i baszty obronne. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 4
Śniadanie. RYGA. Zwiedzanie Katedry, Ratusza oraz spacer po Starówce. Następnie przejazd do SZAWLI. Uświadczenie GÓRY KRZYŻY. Jedyne w swoim rodzaju sanktuarium pod gołym niebem. Tysiące krzyży umieszczone w jednym miejscu jako wota. Zakwaterowanie w bałtyckim kurorcie PAŁANGA na terenie Litwy. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 5
Śniadanie. Wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do WILNA. Zwiedzanie: Ostra Brama, Katedra św. Stanisława, Park Zamkowy, Kościół św. Anny i św. Ducha. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7
Śniadanie. WILNO. Dalsze zwiedzanie: Wzgórze Giedymina, Uniwersytet Wileński, cmentarz na Rossie. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 8
Śniadanie. Przejazd do TROK: zwiedzanie zamku Wielkich Książąt Litewskich. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Zakończenie pielgrzymki w godzinach wieczornych.

Koszt: 1800zł
Zakwaterowanie: hotele ** i ***; pokoje 2-3 osobowe z łazienką – 7 noclegów;
Transport: luksusowy zachodni autokar (klimatyzacja, WC, barek, wideo);
Wyżywienie: 7śniadań i 7 obiadokolacji;
Ubezpieczenie: koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków;
Zwiedzanie: opieka pilota oraz przewodników miejscowych;
Bilety wstępu: płatne – 20 EURO

Biuro Turystyki i Transportu NOVUM TRAVEL. 89-410 Więcbork ul. Pocztowa 25.
Tel./faks 052 389-98-90, tel. kom. 502 688-980. NIP: 558-100-11-78. REGON: 091130128.
Internet: www.novumtravel.pl; e-mail: novumtravel@op.pl

Kontakt do Księdza Proboszcza:
tel. kom.: 603 671 624

List do Parafian

Kontakt do Księdza Proboszcza:
tel. kom.: 603 671 624
e-mail: mirdan@yandex.ru